BEST CYCLING
07:30 - 08:30
BODY PUMP
07:30 - 08:20
Andrea Luque
BEST CYCLING
08:30 - 09:30
AIGUAGYM
08:30 - 09:20
Andrea Luque
HIPOPRESIUS
09:00 - 09:25
Antonio Gonzàlez
CICLING
09:30 - 10:20
Andrea Luque
PILATES
09:30 - 10:20
Wendell Monteiro de Oliveira
CEM WOD
10:10 - 10:25
David Vila Fabregat
AIGUAGYM
10:30 - 11:20
Wendell Monteiro de Oliveira
BODY PUMP
10:30 - 11:30
Andrea Luque
BOXA
10:30 - 11:15
David Vila Fabregat
BEST CYCLING
11:30 - 12:30
GIM SUAU
11:30 - 12:20
Antonio Gonzàlez
BEST CYCLING
12:30 - 13:30
BEST CYCLING
13:30 - 14:30
BEST CYCLING
14:30 - 15:30
GAC
14:40 - 15:30
Carlos Chimeno Domínguez
BEST CYCLING
15:30 - 16:00
BEST CYCLING
16:30 - 17:30
FIT KIDS
17:15 - 17:55
Carlos Chimeno Domínguez
BEST CYCLING
17:30 - 18:30
GAC
18:00 - 18:50
Carlos Chimeno Domínguez
HIPOPRESIUS
18:30 - 18:55
Antonio Gonzàlez
FITCOMBAT
19:00 - 19:50
Carlos Chimeno Domínguez
CICLING
19:10 - 20:00
Andrés Espinoza
SMALL GROUP TRAINING
19:10 - 19:55
Joel Lorenzo
ZUMBA
20:00 - 20:50
Antonio Hinojosa Narvaez
HBX BOXING
20:00 - 20:45
Joel Lorenzo
RUNNING
20:15 - 21:05
Andrés Espinoza
FULL BODY
21:00 - 21:50
Carlos Chimeno Domínguez
BEST CYCLING
07:30 - 08:30
BEST CYCLING
08:30 - 09:30
AIGUAGYM
08:30 - 09:20
Andrea Luque
ZUMBA
09:30 - 10:20
Antonio Hinojosa Narvaez
HBX BOXING
09:30 - 10:15
Andrea Luque
CORE EXPRESS
10:10 - 10:25
David Vila Fabregat
GAC
10:30 - 11:20
Antonio Hinojosa Narvaez
CROSSTRAINING
10:30 - 11:15
Andrea Luque
IOGA
10:30 - 11:20
Mercè Sala Vilaseca
BEST CYCLING
11:30 - 12:30
BEST CYCLING
12:30 - 13:30
BEST CYCLING
13:30 - 14:30
BEST CYCLING
14:30 - 15:30
PILATES
14:40 - 15:30
Carlos Chimeno Domínguez
BEST CYCLING
15:30 - 16:00
AIGUAGYM
15:40 - 16:30
Augustin Redondo Mesa
BEST CYCLING
16:30 - 17:30
FIT JUNIOR
17:15 - 17:55
Augustin Redondo Mesa
ESTIRAMENTS
18:00 - 18:50
Augustin Redondo Mesa
BOXA
18:00 - 18:50
David Vila Fabregat
CORE EXPRESS
18:30 - 18:45
Wendell Monteiro de Oliveira
BODY PUMP
19:00 - 19:50
Augustin Redondo Mesa
IOGA
19:00 - 19:50
Mercè Sala Vilaseca
TRX
19:10 - 19:55
Joel Lorenzo
ZUMBA
20:00 - 20:50
Antonio Hinojosa Narvaez
Animal Move
20:00 - 20:50
Augustin Redondo Mesa
FITCOMBAT
21:00 - 21:50
Carlos Chimeno Domínguez
BEST CYCLING
07:30 - 08:30
PILATES
07:30 - 08:20
Carlos Chimeno Domínguez
BEST CYCLING
08:30 - 09:30
AIGUAGYM
08:30 - 09:20
Carlos Chimeno Domínguez
HIPOPRESIUS
09:00 - 09:25
Antonio Gonzàlez
CICLING
09:30 - 10:20
Andrea Luque
COS MENT
09:30 - 10:20
Carlos Chimeno Domínguez
CEM WOD
10:10 - 10:25
David Vila Fabregat
AIGUAGYM
10:30 - 11:20
Carlos Chimeno Domínguez
ZUMBA
10:30 - 11:20
Andrea Luque
BOXA
10:30 - 11:15
David Vila Fabregat
BEST CYCLING
11:30 - 12:00
GIM SUAU
11:30 - 12:20
Antonio Gonzàlez
BEST CYCLING
12:30 - 13:30
BEST CYCLING
13:30 - 14:30
BEST CYCLING
14:30 - 15:30
FULL BODY
14:40 - 15:30
Wendell Monteiro de Oliveira
BEST CYCLING
15:30 - 16:00
BEST CYCLING
16:30 - 17:30
DANSA KIDS
17:15 - 17:55
José Antonio Miranda Portillo
BEST CYCLING
17:30 - 18:30
BODY PUMP
18:00 - 19:00
José Antonio Miranda Portillo
HIPOPRESIUS
18:30 - 18:55
Antonio Gonzàlez
ZUMBA
19:00 - 19:50
José Antonio Miranda Portillo
CICLING
19:10 - 20:00
Andrés Espinoza
CROSSTRAINING
19:10 - 19:55
Joel Lorenzo
AIGUAGYM
20:00 - 20:50
Joel Lorenzo
PILATES
20:00 - 20:50
José Antonio Miranda Portillo
RUNNING
20:15 - 21:05
Andrés Espinoza
BEST CYCLING
20:30 - 21:30
GAC
21:00 - 21:50
José Antonio Miranda Portillo
BEST CYCLING
07:30 - 08:30
BEST CYCLING
08:30 - 09:30
AIGUAGYM
08:30 - 09:20
Sergi Rodriguez Oliva
BEST CYCLING
09:30 - 10:20
BODY PUMP
09:30 - 10:20
Sergi Rodriguez Oliva
CORE EXPRESS
10:10 - 10:25
David Vila Fabregat
HBX BOXING
10:30 - 11:15
Sergi Rodriguez Oliva
IOGA
10:30 - 11:20
Mercè Sala Vilaseca
BEST CYCLING
11:30 - 12:30
BEST CYCLING
12:30 - 13:30
BEST CYCLING
13:30 - 14:30
BEST CYCLING
14:30 - 15:30
BEST CYCLING
15:30 - 16:00
AIGUAGYM
15:40 - 16:30
Carlos Chimeno Domínguez
BEST CYCLING
16:30 - 17:30
FIT JUNIOR
17:15 - 17:55
Augustin Redondo Mesa
ESTIRAMENTS
18:00 - 18:50
Carlos Chimeno Domínguez
BOXA
18:00 - 18:50
David Vila Fabregat
CORE EXPRESS
18:30 - 18:45
Wendell Monteiro de Oliveira
ZUMBA
19:00 - 19:50
Antonio Hinojosa Narvaez
ANIMAL MOVE
19:00 - 19:50
Carlos Chimeno Domínguez
CROSSTRAINING
19:10 - 19:55
Joel Lorenzo
GAC
20:00 - 20:50
Carlos Chimeno Domínguez
HBX BOXING
20:00 - 20:45
Joel Lorenzo
BEST CYCLING
07:30 - 08:30
GAC
07:30 - 08:20
Augustin Redondo Mesa
BEST CYCLING
08:30 - 09:30
AIGUAGYM
08:30 - 09:20
Augustin Redondo Mesa
CICLING
09:30 - 10:20
Andrea Luque
PILATES
09:30 - 10:20
Augustin Redondo Mesa
CORE EXPRESS
10:10 - 10:25
David Vila Fabregat
AIGUAGYM
10:30 - 11:20
Augustin Redondo Mesa
ZUMBA
10:30 - 11:20
Andrea Luque
BEST CYCLING
11:30 - 12:30
BEST CYCLING
12:30 - 13:30
BEST CYCLING
13:30 - 14:30
BEST CYCLING
14:30 - 15:30
BEST CYCLING
15:30 - 16:30
BEST CYCLING
16:30 - 17:30
FITCOMBAT
18:00 - 18:50
Carlos Chimeno Domínguez
IOGA
18:00 - 18:50
Mercè Sala Vilaseca
CORE EXPRESS
18:30 - 18:45
Adonay Cortés González
GAC
19:00 - 19:50
Carlos Chimeno Domínguez
CICLING
19:10 - 20:00
Andrés Espinoza
SMALL GROUP TRAINING
19:10 - 19:55
Joel Lorenzo
AIGUAGYM
20:00 - 20:50
Andrés Espinoza
PILATES
20:00 - 20:50
Carlos Chimeno Domínguez
ZUMBA
20:30 - 21:20
Antonio Hinojosa Narvaez
BEST CYCLING
09:30 - 10:30
BEST CYCLING
10:30 - 11:30
BEST CYCLING
11:30 - 12:30
BEST CYCLING
12:30 - 13:30
BEST CYCLING
13:30 - 14:30
BEST CYCLING
14:30 - 15:30
BEST CYCLING
15:30 - 16:00
BEST CYCLING
16:30 - 17:30
BEST CYCLING
17:30 - 18:30
BEST CYCLING
18:30 - 19:30